Kiralama Rehberi

Nasıl rezervasyon yapacaksınız ?

• Online olarak www.ttcar.com.tr internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve isterseniz üç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız !
• 0(212) 591 08 08* numaralı telefondan arayarak  rezervasyon yaptırabilirsiniz.
• rezervasyon@ttcar.com.tr adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.
 
Aracı nasıl teslim alacaksınız ?
 
• Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun TTCar aracı hazırlanır. Rezervasyon bilgileriniz size e-mail ve SMS olarak iletilir.
• Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterli. Havaalanında karşılama olan ofislerimizde üzerinde isminizin yazılı olduğu pageboard ile karşılanırsınız ve otoparkta aracınız size teslim edilir.
 
Aracı nasıl iade edeceksiniz ?
 
Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterli. Aracı istediğiniz TTCar istasyonuna teslim edebilirsiniz. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her tülü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 
Faturanızı nasıl alacaksınız ? 
 
Kiralamanın tamamlanmasının ardından kontratınız kapatılır ve en geç yedi iş günü içerisinde faturanız düzenlenir ve posta ile adresinize gönderilir.
 
Faturanızı farklı bir adrese veya alıcı ödemeli kargo ile istemeniz halinde rezervasyon esnasında bunu belirtmeniz yeterli.